Angielski online z lektorem dla całej rodziny

Od kilkunastu lat socjologowie obserwują zjawisko, które można określić mianem dezintegracji członków jednego gospodarstwa domowego. Przeważnie każdy ma swoje życie. Młodzież alienuje się od dorosłych. Małżonkowie się mijają. Coraz mniej jest rzeczy, które rodziny robią wspólnie. Nawet kiedy razem zasiadają do posiłków, często kończy się to tak, że każdy odrębnie przegląda Internet na swoim smartfonie. Co można zrobić, żeby scementować relacje rodzinne?

Wyzwania jednoczą, czyli odmień „to be”!

angielski online z lektorem

Interesującym pomysłem jest zaangażowanie wszystkich mieszkańców domu we wspólną naukę języka obcego. Najlepiej wybrać ten, który każdemu się przyda. Angielski online z lektorem wydaje się najbardziej uniwersalnym typem. Należy oczywiście znaleźć szkołę językową, która oferuje specjalny kurs dla rodzin. Dobrze, aby dopuszczała możliwość odbycia bezpłatnej lekcji próbnej, aby familia mogła zapoznać się z nauczycielem i zaplanować dalszą edukację. Każdy będzie raczej przecież na innym poziomie. Zatem wsparcie lektora jest kluczowe, aby wspólne uczenie się przebiegało jak najefektywniej i wszystkim sprawiało masę frajdy. Na uczestników kursu rodzinnego czeka też na pewno wiele zabawowych zadań grupowych. Wspólny cel nie tylko utrwali znajomość angielskiego, ale także pogłębi więzi.

Angielski online z lektorem, znajdziesz tutaj.

The English Family, czyli Kowalscy mówią po angielsku

Angielski online z lektorem może zainspirować familię do samodzielnego rozwijania umiejętności językowych na co dzień. Rodzina zjednoczona podczas zajęć, która kojarzy naukę języka z dobrą zabawą, chętnie wykonuje ćwiczenia zadane przez korepetytora. Może też wykazać się własną inicjatywą i samodzielnie obmyślać zabawy, wykorzystując do tego materiały dodatkowe, które szkoła powinna udostępnić wraz z wykupieniem kursu. Łatwo wyobrazić sobie to, że z czasem cała rodzina zacznie komunikować się ze sobą wyłącznie po angielsku. To pożądane, gdyż stwarza bardzo atrakcyjne środowisko do błyskawicznego rozwoju językowego.