Gadżety, którymi zachwycą się fani serialu Gra o Tron

Serial fantasy „Gra o Tron” zdobył wielu fanów na całym świecie. Przez osiem sezonów śledzili losy swoich ulubionych bohaterów z Westeros.
Fabuła serialu jest wielowątkowa, bohaterów jest wielu, ich losy często się splatają, towarzyszą im smoki, Nocny Król i jego armia. Jest walka o władzę, tajemnice, mroczne intrygi. Jest też namiętność i miłość. Połączenie skrajnych i silnych emocji towarzyszy bohaterom przez cały czas, co w połączeniu z barwną scenografią, charakteryzacją i kostiumami decyduje o sile tego serialu.

Dla miłośników figurek

Wśród walczących o władzę rodów tylko kilka osób spośród nich ma decydujące znaczenie. Jon Snow, Daenerys, Tyrion, Cersei czy Bran Stark. Ich postacie mogą zagościć w domu każdego fana serialu.
Niewielkie, ale śliczne figurki winylowe to jedyne w swoim rodzaju gadżety gra o tron. Mają wysokość 9 cm i są niezwykle podobne do swoich pierwowzorów. Miłośnicy drobnych gadżetów z podobiznami swoich ulubionych postaci powinni skusić się na te figurki. Wyglądają rewelacyjnie i są świetnie wykonane.

Dla wytrawnych graczy

Miłośnicy strategicznych gier planszowych, a do tego fani serialu też znajdą coś dla siebie spośród bogatej oferty gadżetów gra o tron.
W towarzystwie przyjaciół, można rozegrać prawdziwą walkę między rodami o Żelazny Tron, dysponując jedynie planszą, pionkami i własną wyobraźnią. Świetna zabawa gwarantowana.
Miłośnicy układania puzzli mogą ułożyć postać Neda Starka na Żelaznym Tronie z 1000 drobnych kawałków. W trakcie układania nie można co prawda oglądać serialu, ale można przynajmniej posłuchać dobrej ścieżki dźwiękowej z filmu.

Gadżety można nabyć tutaj.