Gadżety Star Wars odpowiednie dla całej rodziny

„Gwiezdne Wojny” to jedna z najpopularniejszych filmowych serii. Przygody rycerzy Jedi i mieszkańców odległej galaktyki posiadają rzesze fanów w każdej grupie wiekowej. Często ich wielbicielami są więc całe rodziny. Jakie gadżety Star Wars spodobają się zarówno rodzicom, jak i dzieciom?

Akcesoria kuchenne

Duża popularność filmów wpływa na różnorodność nawiązujących do nich przedmiotów. Wśród ciekawych propozycji odnaleźć można:

  • zastawy stołowe
  • kubki i szklanki
  • akcesoria do gotowania.
    Całą rodzinę fanów z pewnością ucieszy możliwość przyrządzania tostów z wizerunkiem filmowych postaci. Dobrym wyborem będzie więc zakup specjalnego tostera, który umili wspólne śniadania. Również kubki, szklanki i talerze z ulubionymi bohaterami każdego z członków rodziny wpłyną korzystnie na atmosferę podczas posiłków. Osoby lubiące wspólne gotowanie lub wypieki, znajdą kolekcje doskonałych dla siebie gadżetów Star Wars. W sklepach zakupić można między innymi foremki do pierniczków lub specjalne wałki do ciasta z grawerowanymi motywami filmowymi.

Rodzinne zestawy ubrań

Wspaniałym pomysłem dla wielu rodzin, szczególnie w czasie świąt i uroczystości jest zakładanie ubrań z podobnymi wzorami. Szeroka oferta akcesoriów z „Gwiezdnych Wojen” umożliwi dobranie odzieży w różnych rozmiarach z takimi samymi motywami. Znalezienie analogicznych bluz, swetrów lub skarpetek nie będzie problemem. Filmowe gadżety dla całej rodziny to świetny pomysł na kultywowanie wspólnej pasji. To również wspaniała okazja do pogłębiania więzi.

Gadżety Star Wars dostępne tutaj.