Gadżety z Doctor Who

W czasach kiedy większość wolnego czasu jesteśmy zmuszeni spędzać w domu, seriale i filmy stały się jednymi z bardziej popularnych rozrywek.

Na platformach takich jak Netflix, HBO, BBC i wielu innych znajdziemy całe spektrum najnowszych i tych klastycznych produkcji. Można zaryzykować stwierdzeniem, że na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie. Kategorie, jakie tam znajdziemy, to między innymi:
– horrory,
– komedie,
– dramaty,
– westerny,
– dreszczowce,
– komedie romantyczne,
– produkcje popularno-naukowe,
– science fiction.

Doctor Who – co to za serial?

Doctor Who jest brytyjskim serialem, który pochodzi z 1963 roku. Mimo swojego długiego stażu, dalej jest produkowany. Mieliśmy okazje zobaczyć go na wielu polskich kanałach, między innymi na: Polsat 2, Tele 5, BBC HD, TVP ABC. Jest to serial, który naprawdę łączy pokolenia i nie traci na popularności. Obsada reżyserska, aktorska zmieniała się wiele razy, a serial nadal pozostaje spójną historią o przygodach Władcy Czasu, który jest znany jako tytułowy Doktor.

Doctor Who gadżety – jakie i dla kogo?

Jeśli jesteśmy fanami tego serialu, bądź ktoś z naszych bliskich go uwielbia, to świetnym pomysłem będzie zakup gadżetów. Może się początkowo wydawać to niepotrzebnym bublem. Jednak jeśli naprawdę pokochamy jakiś serial, to chcemy otaczać się przedmiotami, które są z nim związane. W internecie znajdziemy pełne spectrum produktów z logiem serialu, bohaterami czy sławnymi cytatami. Są to na przykład koszulki, bluzy, czapki, kubki, poduszki, a nawet pościel!