Jakie gadżety z serialu Friends warto podarować fanom postaci?

Przyjaciele to kultowy serial opowiadający o szóstce Nowojorczyków. Dużą popularnością wśród fanów cieszą się serial Friends gadżety, które przywołują serialowy klimat.


Co warto podarować w prezencie fanom uporządkowanej Moniki, a co ucieszy miłośników Rachel? Gadżety z serialu Friends warto wybrać kierując się serialowymi preferencjami.

Fani intelektualisty Rossa chętnie wysilą szare komórki układając puzzle z serialowym motywem. Każdy, kto wzorem Rachel poświęca dużo czasu na pracę i nie ma czasu przesiadywać w kawiarni, ucieszy się z przenośnego kubka z logiem Central Perk.
A jeśli ktoś przez wszystkie sezony kibicował związkowi Rossa i Rachel, na pewno chętnie wypije kawę z kubka z napisem „We were on a break”

Uporządkowana Monika zawsze ma na wszystko plan. Praktyczny kalendarz ozdobiony motywami z serialu, zadowoli każdego, kto lubi porządek w życiu.
A jeśli ktoś wzorem Chandlera sypie sarkastycznymi dowcipami, przyda mu się notatnik do zapisywania najlepszych tekstów. Zwłaszcza, jeśli na jego okładce znajdą się najlepsze cytaty z serialu.

Phoebe to artystyczna dusza, która często umilała czas gościom kawiarni występami. Duży kubek z logiem Central Perk sprawi, że pijąc poranną kawę można przenieść się na kultową kanapę w Nowym Jorku nowojorskiej kawiarni i usłyszeć Phoebe śpiewającą „Smelly cat”.

Nie da się nie lubić uroczego Joey’a, który zmiękczał kobiece serca słynnym „How you doin”. Kubek z tym kultowym cytatem poprawi humor już od rana.

Innym pomysłem na prezent są naklejki i magnesy z serialowymi motywami. Kanapa Rossa, indyk prosto z głowy Joey’a czy gitara Phoebe przyozdobią sprzęt i nawiążą do ulubionego bohatera.