Lokalizator dla psa – przydatny gadżet!

Wielu ludzi kocha psy i koty niemal tak samo albo bardziej niż bliskie osoby z rodziny. Jeśli czworonożny pupil zaginie, wtedy zaczynają panikować. Spokojnie. Jest pewien sposób na to, aby z łatwością odnaleźć zwierzę bez konieczności rozwieszania na drzewie plakatów. Jaki? Zakupienie odpowiedniego gadżetu. Jest nim gps dla psa!

Łatwa kontrola, mniej stresu

Taki nadajnik działa, dzięki sygnałowi GPS. To on umożliwia określenie położenia zwierzęcia z dokładnością nawet do kilku metrów! Bez problemu znajdziemy więc naszą zgubę.

Najpierw jednak musimy nadajnik zamontować na obroży. Następnie go włączyć, a na koniec zalogować się na platformie do śledzenia aktualnego położenia.

Inne funkcje

Lepszej jakości urządzenie ma pojemną baterię, a także system inteligentnego zarządzania energią. To sprawia, że lokalizator działa nieprzerwanie przez wiele godzin. I to na jednym ładowaniu!

Warto go zakupić, jeżeli nie chcemy obawiać się o zwierzę, które gdzieś się wymknęło. Gps dla psa pozwoli nam na bardzo szybkie odszukanie pupila w obcym, czasem niebezpiecznym terenie. A nawet nocą, jeśli nadajnik ma zainstalowane diody.

Co ważne, dostęp do lokalizacji możemy uzyskać z dowolnego urządzenia mobilnego – tableta, laptopa oraz smartfona.

GPS dla psa w doskonałej cenie tylko tu