Mózgotrzepy i niechciane wspomnienia

Palnięcie gafy w towarzystwie, wystający papier z nogawki czy potknięcie się na skórce od banana, a następnie wpadnięcie do fontanny. Jest wiele przykrych wspomnień, które chciałoby się wykasować z pamięci. No to może mózgotrzepy?

Ile dałbym, by zapomnieć

Rick and Morty to wyjątkowy duet, który przeżył niejedno w niejednym miejscu. Galaktyka to miejsce niebezpieczne, a i wstydu można się najeść na różnych planetach. Szczęśliwie, w swym bogatym laboratorium, pomysłowy Rick skonstruował doskonale znany z Rick and Morty gadżet, w postaci mózgotrzepu. Jeśli twoje wspomnienie jest:

  • przykre
  • upokarzające
  • albo chcesz je przeżyć ponownie

najlepiej dać pozwolić sobie je usunąć. A właściwie przechować w specjalnej fiolce ze wspomnieniami. Zawsze możesz do niego wrócić, ale czy warto?

Plejada wynalazków

Oczywiście mózgotrzep, to jeden z wielu przykładów, bo różne są w Rick and Morty gadżety. Jedne bardziej szalone od innych, a wszystkie urzekające i zaskakujące swoją pomysłowością. Plumbus, przyrząd do zmieniania rozmiarów ciała, Pan Miszuk, a może spowalniacz czasu? Jeśli coś niezwykłego przyjdzie do głowy, to gwarantowane jest, że w kartonach, schowanych w laboratorium Ricka, coś takiego się znajdzie.
Następne sezony jednej z najbardziej rozpoznawanych obecnie kreskówek na pewno dostarczą kolejnych nowych i zadziwiających pomysłów. Twórcy Rick and Morty gadżetami sypią jak z rękawa, a każdy kolejny był dotąd jeszcze bardziej zakręcony od poprzedniego. Można się spodziewać, że to, co szykują będzie tylko lepsze.

Rick and Morty gadżety dostępne tutaj.