Pokemon we własnym domu

Choć Pokemony mają już kilkanaście lat na karku ich popularność ani trochę nie maleje. Dziś ludzie, którzy wychowywali się na magicznych stworzonkach są już często dorosłymi osobami i być może własne pociechy oswajają ze światem, którego najbardziej rozpoznawalną postacią jest Pikachu.

Niesłabnąca sława

Odkąd Pokemony zawitały na ekrany telewizorów, dzieciaki na całym świecie zachwycały się całą plejadą zwierzaków z japońskiej kreskówki. Każdy do dziś z pewnością ma własnego ulubieńca, którego, gdyby tylko mógł, sam przygarnąłby do domu i umieścił we własnym pokeballu. Czy był to Jigglypuff czy Vulpix, nie ma osoby, która nie miałaby choćby jednego faworyta.

Bibelotów cała góra

Z Pokemon gadżety podbijają serca fanów od wielu lat. Poczynając od karteczek do segregatorów czy żetonów z chipsów, znacznie dziś rozwinęła się gama dostępnych zabawek. Wzięciem cieszą się pluszaki, ale i zdobione figurki wszelkich rozmiarów. Dostępne są różne kostiumy czy przypinki lub breloki. Nawet można nabyć własnego pokeballa – w końcu, chyba o najsłynniejszym z Pokemon gadżecie marzy każdy wielki miłośnik kreskówki.

Świetlana przyszłość

Nie widać na horyzoncie, by dobra passa Pokemonów miała się w najbliższym czasie skończyć. Ba! dostrzec można, że ich rozpoznawalność ciągle wzrasta, a coraz to nowe gry komputerowe czy mobilne, w rodzaju Pokemon Go! oraz różne produkcje filmowe i wznowienia serii zwiastują, że druga fala fascynacji magicznymi stworkami ciągle niesie za sobą nowe pomysły i atrakcje dla tych, którzy są z serialem od lat i tych, co swą przygodę z Pokemonami dopiero zaczynają.

Gadżety Pokemon dostępne na stronie https://www.frogles.pl/pol_m_Licencje_Gadzety-Pokemon-486.html