Skok ze spadochronem – idealny prezent dla chłopaka

Skok spadochronowy jest niewątpliwie świetną zabawą a także niezapomnianym przeżyciem. To atrakcja zapierająca dech w piersiach. Dla fanów adrenaliny, miłośników ekstremalnych przeżyć, skok ze spadochronem będzie idealnym prezentem. Voucher na skok spadochronowy jest świetną alternatywą dla nudnych i oklepanych prezentów. Skok taki odbywa się w asyście doświadczonego skoczka sekcji spadochronowej, który gwarantuje bezpieczeństwo.

Skoki spadochronowe – kilka faktów

skok ze spadochronem dla dwojgaAby skoczyć ze spadochronem nie są wymagane badania lekarskie, warto jednak wziąć pod uwagę swój stan zdrowia. Ze względów bezpieczeństwa, osoby chore na epilepsję, choroby serca, nadciśnienie, powinny zrezygnować z takiej formy rozrywki. Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z atrakcji posiadając zgodę opiekuna. Skoki realizowane są w miesiącach wiosenno-letnich, deszcz i wiatr mogą uniemożliwić odbycie się skoku.

Przebieg atrakcji

Skok ze spadochronem rozpoczyna się od krótkiego szkolenia. Poprzez instruktaż następuje zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa, komunikacji z instruktorem a także przygotowanie do skoku. Uczestnik otrzymuje niezbędny kombinezon i gogle. Kolejny etap to lot awionetką. Po wyskoczeniu z pokładu awionetki następuje ok minuta spadania oraz ok 5 minut szybowania z otwartym spadochronem.

Doskonałą pamiątką na całe życie będą zdjęcia oraz film z wykonanego skoku. Obdarowany może również zaprosić na miejsce skoku osoby towarzyszące. Voucher na skok ze spadochronem możesz zamówić tutaj: https://www.prezentzycia.pl/pl/o/Skok-ze-spadochronem.