Szlifierka kątowa milwaukee – szlifuj, tnij metal i wykonuj zadania z dużą prędkością

Szlifierki kątowe Milwaukee zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe w użyciu i wydajne. Doskonale sprawdzają się w pracach remontowych w domu lub w zastosowaniach profesjonalnych (np. szlifowanie lub cięcie metalu). Szlifierka kątowa Milwaukee jest doskonałym przykładem warsztatowej mocy i wszechstronności, jakiej można oczekiwać. Może być elektronarzędziem przewodowym lub bezprzewodowym. Posiada mocny silnik, który obraca tarczę szlifierską z prędkością do kilkunastu tys. obrotów na minutę.

Co oferuje obecna szlifierka kątowa milwaukee?

Szlifierka kątowa milwaukee to wytrzymałe narzędzie, dostarczane w aluminiowej obudowie i zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa. Funkcje bezpieczeństwa obejmują nowy przełącznik suwakowy, który jest łatwiejszy w użyciu niż tradycyjny przełącznik spustowy.

Przycisk blokujący zapobiega przypadkowemu uruchomieniu narzędzia przez operatora. Regulowana osłona chroni dłoń operatora i pozwala użytkownikowi kontrolować ilość zanieczyszczeń wyrzucanych przez narzędzie w powietrze. Wysokowydajny silnik jest zaprojektowany tak, aby nie wychładzał się podczas długich okresów pracy i ma długą żywotność do 10 000 godzin.

Szlifierka kątowa milwaukee z regulacją obrotów

Najpopularniejsza jest szlifierka kątowa milwaukee z regulacją obrotów i tarcza szlifierska, która ma średnicę 120 mm i nadaje się do codziennych zadań w przydomowym warsztacie lub garażu.

Moc i obroty mają wpływ na maksymalną liczbę obrotów na minutę (RPM), która jest miarą prędkości cięcia. Większa moc i/lub obroty pozwolą nam na cięcie twardych materiałów.

W wielu modelach dostępna jest funkcja łagodnego startu. Tarcza uruchamia się powoli i stopniowo zwiększa swoją prędkość. Dzięki temu rozpoczęcie pracy jest łatwiejsze niż w przypadku braku takiej funkcji.

Szlifierka kątowa milwaukee akumulatorowa powinna być wyposażona w zabezpieczenie przed przeciążeniem, które wyłączy silnik, jeśli przez dłuższy czas lub zbyt często będzie poddawany nadmiernemu obciążeniu.

Milwaukee szlifierka akumulatorowa dostępna na stronie https://bezprzewodu.pl/szlifierki-katowe-milwaukee