Top do hybryd no wipe – czym jest i jak działa?

Należy mieć świadomość, że ze wszystkich dostępnych obecnie na rynku topów do hybryd zdecydowanie największą popularnością cieszy się top no wipe. Kobieta może dzięki wspomnianemu produktowi nie tylko i wyłącznie oszczędzić cenny czas, ale również wykonać niesamowitą stylizację. Dlaczego panie powinny postawić na wspomniany top do hybrydy?

Jakie atuty ma top no wipe?

Top do hybrydy no wipe umożliwia przede wszystkim przedstawicielkom płci pięknej stworzyć na paznokciach niezwykłe efekty w stylu glamour. Godny uwagi jest fakt, że produkt kosztuje od 39 do 55 złotych. Oznacza to tym samym, że jest droższy w porównaniu do klasycznego topu, którego cena oscyluje w granicach 25 złotych.

Kobiety muszą jednak mieć świadomość, że w tym przypadku nie będą potrzebowały cleanera czy różnego rodzaju wacików przeznaczonych do przemywania. Produkt ponadto zdecydowanie skraca pracę nad hybrydą. Umożliwia również kobiecie na stworzenie różnorodnych efektów.

Czym różni się top no wipe od klasycznego topu?

Na omawianym produkcie nie tworzy się warstwa dyspersyjna. Kobieta nie musi tym samym przemywać go specjalnym cleanerem. Jak wiadomo na gotowy manicure hybrydowy będzie składała się bardzo duża liczba mniejszych czynności. Panie, które uwielbiają upraszczać sobie życie na pewno będą zwolenniczkami tego rozwiązania. Produkt jest także świetną opcją dla przedstawicielek płci pięknej, które lubią wyróżniać się w tłumie.