Z jakich materiałów wykonane są obroże dla psa?

Po określeniu rodzaju obroży, która będzie najlepsza dla Twojego psa, możesz przyjrzeć się rodzajom materiałów. Większość typów obroży dla psów jest wykonana z różnych materiałów, z których każdy ma unikalne zalety i wady. Aby pomóc Ci zrozumieć różnice między materiałami używanymi w obrożach dla psów, przedstawiamy kilka zalet i wad każdego z nich.

Skóra

Skórzana obroża dla psa to klasyczny, trwały styl obroży, który zapewnia doskonałą równowagę zarówno wyglądu, jak i praktyczności. Chociaż są droższe niż większość obroży, można oczekiwać, że wysokiej jakości obroże skórzane będą służyć przez lata.

Kupując skórzaną obrożę dla psa, upewnij się, że wybierasz obrożę z prawdziwej skóry. Skóra klejona, choć wykonana z prawdziwej skóry, jest konglomeratem złomu ze środkiem wiążącym do połączenia. Ten rodzaj skóry może wyglądać jak prawdziwa skóra, ale nie jest tak trwały i jest produktem gorszej jakości. Chociaż skóra klejona nadal byłaby odpowiednia na obrożę dla psa, nie będzie miała takiej samej trwałości.

Nylon

Nylonowe obroże dla psów to najbardziej rozpowszechnione rodzaje obroży. W tej kategorii obroży dla psów istnieje ogromna różnorodność wzorów, kolorów, szerokości i jakości. Idealne dla psów do noszenia w domu, na spacerach i do mocowania identyfikatorów, nylonowe obroże są uniwersalną, standardową obrożą.

Obrożę dla psa kupisz tylko tu