Zyskujące popularność figurki

Każdy fan kultury, a zwłaszcza miłośnik gier, filmów, seriali, kina, pragnie tworzyć domowe kolekcje, które będą mu przypominały o obejrzanych ekranizacjach, przeczytanych komiksach czy rozegranych grach. Właśnie dla takich ludzi powstają filmowe gadżety, które stają się coraz popularniejsze w Polsce, jak i na całym świecie.

Coraz więcej figurek pop

Figurki pop są produktami, które gromadzą coraz większą liczbę miłośników kina. Nie bez przyczyny powstają różne grupy w mediach społecznościowych, na których użytkownicy chwalą się zdjęciami swoich kolekcji oraz wymieniają się swoimi zbiorami. To także miejsca, gdzie każdy miłośnik figurek pop może zakupić od drugiego fana konkretną postać, której brakuje mu w jego kolekcji.

Staranne wykonanie figurek pop

Figurki pop są wykonane z winylu. Są przez producenta bardzo starannie modelowane, aby mogły w pełni przypominać danego bohatera filmowego. Przedstawiają one w sposób komiksowy konkretne postacie filmowe, serialowe czy popkulturowe.

Figurki pop są oferowane w bardzo szerokim wyborze. Praktycznie bez problemu można zakupić figurkę pop bohatera z popularnych produkcji. Postacie pochodzące z takich ekranizacji i książek jak Star Wars czy Harry Potter są praktycznie oferowane w różnych wariantach. Figurka pop jest znana z tego, że prezentuje jedną z ważniejszych cech danego bohatera. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby rozpoznać, którą postać dokładnie prezentuje. Są bardzo podobne, choć komiksowe do postaci występujących w filmach czy serialach.

Figurki POP dostępne w tym miejscu.