Bluzki damskie- jak stylizować je na sportowo oraz w wersji eleganckiej?

Bluzki damskie to chyba jeden z najbardziej ulubionych elementów garderoby każdej kobiety. Takie bluzki potrafią bowiem sprawić, że jedna stylizacja, dosłownie w kilka chwil stanie się o wiele bardziej oryginalna i wyjątkowa. Zakup i wybór bluzek dla pań nie jest wyjątkowo trudny. Głównie wynika to z faktu, że praktycznie każda z nich może być wykorzystana zarówno w sposób niezwykle elegancki, ale także i w sposób czysto sportowy. Wobec tego, jak można stylizować bluzki damskie w ramach smart-casual i sport-elegant?

Bluzki damskie w wersji eleganckiej- z czym warto je łączyć?

bluzki damskie

Bluzki damskie z https://ifriko.pl/category/moda-bluzki dają praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia ponadczasowych stylizacji. Z pewnością niektóre z kobiet będą wyraźnie stawiały na styl smart-casual lub nawet na jego jeszcze bardziej elegancką wersję, czyli po prostu na styl smart. Wobec tego, z czym warto połączyć bluzki damskie, by rzeczywiście osiągnąć zamierzony efekt? Otóż:

  • ołówkowe spódnice z wysokim stanem- jednym z najbardziej klasycznych połączeń są bluzki damskie w zestawie z klasycznymi, ołówkowymi spódnicami z wysokim stanem. W taki sposób panie mogą nie tylko znacznie wysmuklić swoją sylwetkę, ale przede wszystkim idealnie wpisać się w ramy stylu smart.
  • woskowane spodnie z wysokim stanem- bluzki damskie i woskowane spodnie z wysokim stanem to również wyjątkowo korzystne połączenie. Warto dobrać do tego nieco wyższe szpilki, a także torebkę na biżuteryjnym pasku. Efekt będzie spektakularny.
  • spódnice maxi z rozcięciem- bluzki damskie można również bez większych przeszkód zestawić ze spódnicami maxi, które posiadają rozcięcie na nogę. Oczywiście będzie to połączenie na miarę stylu smart-casual, jednak dobierając do niego szpilki i dodatki, z pewnością nie pożałujemy.

Bluzki damskie to z pewnością jeden z bardziej wyjątkowych elementów garderoby, który w kobiecej szafie powinien zająć honorowe miejsce.

Bluzki damskie w wersji sportowej!

Bluzki damskie mogą również stać się świetnym uzupełnieniem klasycznej, sportowej stylizacji. Tak naprawdę w tym zakresie można połączyć je nawet z joggerami lub klasycznymi dresami. Bluzki damskie w wersji sportowej można śmiało zestawić również z jeansami z przetarciami, a także dodać do tego białe sneakersy. Kluczową kwestią jednak okazuje się to, jaki fason będą miały bluzki damskie. Nie powinien być on zbyt elegancki, ani także zbyt ekstrawagancki, o czym warto pamiętać przy wyborze. Bluzki damskie to z pewnością wyjątkowy element garderoby dedykowany wszystkim kobietom.