Efekty, aromat i profil Lemon Haze

Lemon haze to odmiana konopi, która jest zwykle używana ze względu na wysoką zawartość THC i wyraźny cytrynowy zapach. Została pierwotnie stworzona przez skrzyżowanie odmian Lemon Skunk i Silver Haze. Jakie efekty i aromaty produkuje?

Co wyróżnia Lemon Haze jako odmianę konopi?

lemon hazeOdmiana marihuany Lemon Haze stworzyła nową erę marihuany dzięki unikalnemu profilowi smakowemu. Lemon Haze słynie z silnego cytrusowego zapachu, ostrego smaku i wysokiej zawartości THC.

Lemon haze to skrzyżowanie cytrynowej indici i krystalicznej sativy. Jest to stosunkowo nowa odmiana konopi. Jej genetyka umożliwia wzrost w chłodniejszych regionach, takich jak Kanada, Europa i Rosja.

Uprawa konopi Lemon Haze ma pewne zalety w porównaniu z innymi rodzajami konopi: rośnie szybko, ma wyższe plony i może być stosowana w zimnym klimacie. Są też pewne wady, w tym: o kilka procent niższa zawartość THC niż inne odmiany i potrzebują więcej składników odżywczych niż inne rodzaje konopi.

Warunki uprawy odmiany konopi Lemon Haze będą kluczem do sukcesu lub porażki w uprawie tego typu rośliny w różnych regionach świata.

Na jakie efekty można liczyć w przypadku Lemon Haze?

Odmiana konopi Lemon Haze jest zwykle używana do wielu zastosowań, w tym jako środek przeciwbólowy, pobudzający apetyt i pomagający w detoksykacji.

Cytrusowy, ostry zapach jest wynikiem działania terpenów i olejków lotnych. To zasługa takich związków jak terpineny, mircen i kariofilem. Ma intensywny cytrusowy smak z nutą grejpfruta. W momencie, gdy wydychasz tę odmianę, usta pozostaną z lekkim ziołowym posmakiem i długotrwałym słodkim aromatem cytryny.

Z dostępnością nie ma większych problemów, jako że w tym miejscu https://panpestka.pl/product/auto-lemon-haze/ kupić można całkowicie legalnie nasiona lemon haze.