Jak skutecznie pozbyć się rozstępów

Rozstępy to problem estetyczny, z którym zmaga się wiele osób. Niestety te nieleczone są trudne do usunięcia domowymi sposobami, bo efekty są znikome. Możemy stosować dziesiątki preparatów, a te bardzo rozwinięte rozstępy w żaden sposób nie zostaną zniwelowane. Duża liczba osób niestety właśnie z tego powodu ma zaniżoną samoocenę, bo bardzo często nieestetyczne pręgi mają swoje umiejscowienie w bardzo widocznych partiach ciała. Nie jest to jednak problem niemożliwy do wyeliminowania i warto się o to postarać, jak to właśnie jest czynnikiem, który powoduje wstyd i zażenowanie.

brzuch kobiety

Zabiegi, które skutecznie eliminują rozstępy

Bardzo wiele osób na skutek spadku lub przybrania wagi musi zmagać się z bardzo nieestetycznymi pręgami, które zwane są rozstępami. Niestety widoczne ślady są niemalże niemożliwe do usunięcia za pomocą kremów i preparatów. Usuwanie rozstępów jest skuteczne, bo wykorzystuje laser, który rzeczywiście sprawia, że już po 4 tygodniach można pozbyć się tego wstydliwego problemu. Efekty zabiegu jednak zależą od stopnia nawilżenia i nawodnienia skóry. Warto więc jeszcze zanim zdecydujemy się na zabieg zadbać o te kwestie, bo dzięki temu nie tylko zobaczymy szybsze i bardzo widoczne efekty, ale także będziemy potrzebować zdecydowanie mniej zabiegów, co pozwoli nam zaoszczędzić pieniądze.

Usuwanie rozstępów w specjalistycznych gabinetach takich jak Estetica z Krakowa to bardzo dobry sposób, aby raz na zawsze zapomnieć o dręczącym nas problemie związanym z rozstępami. Wygląd skóry bowiem wizualnie poprawi się, a skóra stanie się jędrna i zdecydowanie bardziej zregenerowana. Znaczącym plusem jest fakt, że ów efekty będziemy mogli zobaczyć już kilka dni po zabiegu, kiedy skóra się zregeneruje. To ile zabiegów będziemy potrzebować, zależy przede wszystkim od tego, w jakim stanie jest nasza skóra, więc warto postarać się o odpowiedni poziom nawilżenia jej, a także pić dużo wody, aby nawodnić organizm w tym także skórę. Niemniej jednak za pomocą laserowych zabiegów mamy rzeczywiście szansę na pozbycie się rozstępów z całego ciała.