Modne botki z wycięciem

Botki to jeden z ulubionych rodzajów obuwia. Nie bez powodu! Mimo mijających sezonów nie wychodzą z mody i wciąż doskonale pasuje do wielu stylizacji, zarówno wiosennych, letnich, jak i jesiennych. Z tej prostej przyczyny każda kobieta, która chce wyglądać stylowo i modnie musi mieć w swojej szafie co najmniej kilka par botków.

Stylowe botki

Współcześnie odnaleźć można ogromną ilość botków, ale jednym z najciekawszych rozwiązań są botki z wycięciem. Wcięcia mogą przybierać różne kształty oraz znajdować się w różnych miejscach na bucie, ale najczęściej są on trójkątne i zrobione na bokach obuwia. Istnieje jednak znacznie więcej możliwości.

Potencjał botków z wycięciem podkreślają kolekcje najważniejszych projektantów mody, którzy tworzą najmodniejsze kolekcje z wykorzystaniem omawianych botków z wycięciami. Doskonałym przykładem są wyjątkowe kolekcje Michaela Korsa i Stive’a Maddena. Nie dziwi więc, że takie obuwie nosi m.in. Maja Sobolewska.

Piękne buty, ale z czym nosić?

Bez wątpienia botki z wycięciem dla wielu kobiet mogą wydawać się nieco zbyt oryginalne. Jednak właśnie ze względu na swoją oryginalność warto je łączyć z innymi niebanalnymi elementami ubioru. Przykładowym i również ciekawym połączeniem może być założenie botków m.in. do asymetrycznej spódnicy i ekstrawaganckiego T-shirtu. Z pewnością pozwoli to na uzyskanie wyjątkowej stylizacji. W chłodniejsze dni do botków można założyć m.in. dżinsowe spodnie.