Modne pierścionki zaręczynowe z białego złota

Pierścionki zaręczynowe z białego złota cieszą się największym powodzeniem wśród klientów. Panowie, którzy chcą zaskoczyć swoją wybrankę wybierają przeważnie efektowny model z bogatym kamieniem, który idealnie sprawdza się jako symbol rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Jakie modele najczęściej znikają z półek u dobrych jubilerów? Podpowiedź poniżej.

Pierścionki białe złoto

Pierścionki z białego złota są klasyczne i ponadczasowe. Panie od dawna cenią je za to, że pasują do każdej stylizacji i okoliczności oraz można je nosić niezależnie od obowiązujących trendów. Wiele pierścionków z białego złota przekazywanych jest z pokolenia na pokolenie, co świadczy o tym, iż są one trwałe i niezawodne.

Pierścionki zaręczynowe z białego złota

Większość mężczyzn nie wyobraża sobie oświadczyn bez pięknego, błyszczącego pierścionka, który idealnie będzie się prezentował na serdecznym palcu ich ukochanych. W dobrych sklepach z biżuterią można znaleźć sporo różnorodnych modeli, z których panowie bez problemu wybiorą ten idealny dla swoich partnerek. Znane marki biżuteryjne stawiają przede wszystkim na proste, minimalistyczne wzory ozdobione bardzo bogatymi kamieniami. Białe złoto świetnie komponuje się z diamentem, szafirem, rubinem, cyrkonią i innymi kamieniami. Ponadto, panie bez problemu takie pierścionki zestawią z inną biżuterią. Białe złoto dobrze wygląda w połączeniu z żółtym złotem, a nawet ze srebrem. Nie trzeba się więc obawiać, iż panie nie będą wiedziały jak ją nosić na co dzień lub na specjalne okazje.