Plakaty z motocyklami – nie tylko dla mężczyzn!

Zawieszenia plakatu oprawionego w elegancką antyramę to szybki i łatwy sposób by nadać pomieszczeniu niepowtarzalny charakter. Ciekawą propozycją są plakaty motoryzacyjne, gdzie głębia kolorów, dynamika zdjęć i często nietuzinkowe tło tworzą niebanalną kompozycję, która ożywia cztery ściany. Zastanawiasz się czy plakaty motocyklowe są zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn lub warsztatów mechaniki pojazdowej? Pora zerwać z tymi oklepanymi pomysłami! Sprawdź w jakich wnętrzach plakat motocyklowy zrobi furorę! 

Plakaty motocyklowe – nie tylko dla fanów motoryzacji!

Nie ma wątpliwości, że każdy fan jednośladów znajdzie zawsze honorowe miejsce na ścianie, by zawiesić plakat motocyklowy. Jednak te motoryzacyjne fotografie ucieszą nie tylko oko motocyklisty. Zdjęcia motorów, pełne dynamiki i energii barw świetnie się wkomponują w buntowniczy, odważnie oryginalny klimat pokoju nastolatka. Wiele kobiet zachwycą  motocykle vintage, piękne, stare maszyny z duszą. Na uwagę zasługują też urocze skuterki, odcinające się żywymi kolorami od zabytkowej architektury i pełnych nostalgii, leniwie wijących się uliczek. Takie plakaty z motocyklami ozdobią zarówno duży salon, jak i wprowadzą nieco przestrzeni do mniejszego przedpokoju lub kuchni. 

plakaty z motocyklami

Plakat motocyklowy – różne maszyny i różne wnętrza.

Różna orientacja i rozmiary plakatów, kolorystyka i dopełniająca fotografii sceneria sprawia, że można zgrabnie dopasować plakat do każdego kąta w domu, bez względu na styl wnętrza. Stare, zabytkowe motocykle świetnie podkreślą styl vintage, a także ożywiają klasycznie urządzone pomieszczenia. Projekty motocykli, rysowane plakaty lub nowoczesne motory bardzo dobrze prezentują się we wnętrzu:

  • industrialnym,
  • minimalistycznym,
  • loftowym.

Plakaty motocyklowe często mają neutralny charakter, dlatego sprawdzają się nie tylko w domowym zaciszu, w też w miejscach publicznym jak kawiarnia, biuro, czy restauracja.