Star wars T shirt

Koszulka jak z bajki – dosłownie i w przenośni – to ubranie, którego możliwość nabycia, ucieszy teraz każde dziecko, jak i każdego dorosłego fana gwiezdnych wojen. Koszulki star wars kupić można w tak wielu barwach, że każdy widz będzie zadowolony z takiego t-shirtu.

Koszulki produkowane za zgodą giganta filmowego

Star wars t shirt, podobnie jak wszystkie inne ubrania tego typu, wyprodukowane zostały na licencji znanego z telewizyjnych ekranów giganta filmowego. Nosząc koszulki star wars można mieć zatem świadomość, że zanim zaczęła się produkcja, nastąpił proces weryfikacji przez licencjodawcę, takiego jak DC Comics albo Disney. 

Ubrania dostępne w sprzedaży, produkowane są najczęściej w Szwecji, z wysokogatunkowych materiałów. Koszulki są w pełni bawełniane, a naniesione na koszulki star wars nadruki, zrobione zostały z druku cyfrowego, o technice charakteryzującego się trwałością. Koszulki star wars to ubrania dające możliwość wyboru spośród około 1000 wzorów.

Koszulki star wars – cechy pomocne przy noszeniu 

Koszulki star wars, na które nanoszone są później nadruki, zrobione są w całości z ring spun. To wytrzymały rodzaj bawełny. Koszulki star wars mają gramaturę zgodną z Oekotex 100, a to gwarancja, że są one wolne od jakichkolwiek toksycznych substancji. Star wars t shirt to ciuchy, które powinno się prać zawsze obrócone na lewą stronę. Sprawi to, że nadruki nie utracą swojego pięknego designu, bo nadruk nie będzie stykał się z bębnem pralki. Pranie  koszulek star wars powinno się odbywać w temperaturze około 30-40 stopni. 

Koszulki Star Wars dostępne na stronie Frogles.pl.