Trampki zasłaniające kostkę: z czym je nosić?

Buty stanowią dla każdego mężczyzny ważną część stylizacji. Niezależnie od tego czy ubierasz się zgodnie z dress codem, czy też zupełnie na luzie, jeżeli masz źle dobrane obuwie, nawet najmodniejsze ubrania nie uratują zestawienia. Trampki wysokie męskie to przykład butów, które każdy może mieć w swojej szafie po to, aby jego stylizacje były bardziej trendowe.

Trampki wysokie męskie w praktyce: co to jest?

trampki męskie

Obecnie trendy obuwnicze są bardzo różnorodne, a liczba modeli dostępnych nawet w lokalnych, małych sklepikach potrafi przyprawić o zawrót głowy. Trampki wysokie męskie stanowią ciekawą wariację na temat tradycyjnych trampek, przy czym kończą się one za kostką. Zasłonięcie tego miejsca jest bardzo praktyczne z punktu widzenia zwykłej wygody – nawet wczesną jesienią ranki są zimne, a marznące stawy to najkrótsza droga do choroby. Co więcej, jednak, trampki wysokie można ciekawie stylizować na co dzień.

Jak nosić trampki wysokie męskie?

Trampki wysokie męskie doskonale nadają się jako zamiennik sneakersów, które w ostatnich latach królowały na europejskich i polskich ulicach. Sportowe buty są bardzo wygodne, ale jeżeli już Ci się znudziły, do jeansów i bluzy możesz założyć również wysokie trampki. Tego rodzaju buty sprawdzą się również w stylizacjach casualowych z koszulą w kratę. Założenie ich do stroju w stylu collage również nie będzie błędem, więc możesz nosić je do spodni z prostymi nogawkami, koszuli oraz sweterka z delikatnym dekoltem w serek czy bluzy typowej dla amerykańskich nastolatków.