Zwiewna sukienka na lato. Co wybrać?

Czy chcesz być najbardziej czarujący, atrakcyjny i przyciągać wzrok przechodniów? Nadszedł czas, aby zapoznać się z aktualnymi modelami letnich sukienek, które pomogą podkreślić Twoje naturalne piękno i przyciągnąć uwagę nawet najbardziej obojętnych. 

Zwiewne sukienki szyfonowe

Nieważne, jak jest gorąco, a lekka, delikatna tkanina nie przykleja się do ciała jak irytujący znajomy i daje poczucie nieważkości – prawdziwe święto dla naszego ciała. Szyfonowa sukienka pięknie się układa, podkreślając kobiece kształty.

Doskonale sprawdzają się długie letnie sukienki z szyfonu z akcentem w talii i spódnicą rozszerzaną ku dołowi. Latająca faktura i sylwetka ukrywają mankamenty figury, podkreślając jej zalety. Stroje szyfonowe są odpowiednie do pracy i na wycieczki, randki i rejsy statkiem.

Jasne wzory: letnie sukienki z chintzem

letnia sukienka

Jagody, owoce, liście i kwiaty – sukienka chintz zawsze kojarzy się z jasnymi, letnimi nadrukami. Model tej sukienki nadaje się na sesję zdjęciową w stylu lat 60-tych, a także na spacer lub piknik w parku z przyjaciółmi.

Matowy połysk: jedwabne sukienki na lato

Naszą fascynującą podróż po lekkich letnich tkaninach kończy satyna jedwabna. Dziś tego materiału nie można już znaleźć w jego naturalnej postaci, ponieważ jest bardzo pognieciony: wystarczy ścisnąć go w dłoniach, ponieważ jest pokryty wieloma fałdami. Dlatego do tkanin jedwabnych dodawano włókna syntetyczne. Sukienka z tego materiału zawsze będzie wyglądać bardziej odświętnie, elegancko, a co najważniejsze – doskonale!